تاریخ: ۹:۴۱ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۵

بانک آینده اعلام کرد: در سال گذشته بیش از ۲۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به مشتریان این بانک پرداخت شد.

بانک آینده در سال ۱۳۹۶، نسبت به ساده‌سازی و تسریع فرآیند پرداخت تسهیلات اهتمام ویژه‌ای کرده است تا عده بیشتری از مردم عزیزمان بتوانند از تسهیلات بهره‌مند شوند. در نتیجه تسهیل فرآیند پرداخت تسهیلات، میزان تسهیلات اعطایی به میزان قابل توجهی افزایش یافت به‌ گونه‌ای که با پرداخت بیش از ۲۵ هزار فقره تسهیلات خُرد با جمع مبلغ ۱۲ هزار میلیارد ریال، تعداد مشتریان تسهیلاتی خُرد نسبت به سال قبل، بیش از ۶۲ درصد افزایش پیدا کرد.

این بانک در سال ۱۳۹۶ برای تامین نیازهای تسهیلاتی مشتریان، محصولات متمایزی را متناسب با نیازهای مختلف گروه‌های هدف طراحی و عرضه کرد. محصولات اعتباری متنوع تحت عناوین: «زندگی»، «رویش»، «بهاور»، «اشتغال»، «متخصصان» و «کاریز»، با اهدافی نظیر تامین احتیاجات ضروری مردم، از قبیل خرید کالا، خرید خودرو، تهیه جهیزیه، تعمیر و بازسازی مسکن و … پاسخ سریع به نیازهای مالی سپرده‌گذاران محترم، ارزش‌آفرینی هرچه بیشتر برای اقشار متخصص جامعه، شامل پزشکان، مهندسان، وکلا و … تا سقف ۱۰ میلیارد ریال، کمک به اشتغال‌زایی توسط صاحبان اصناف و دارندگان مدارک آموزش فنی و حرفه‌ای، در سطح شعب این بانک عرضه شدند. تعداد ۱۳، ۸۴۸ فقره تسهیلات خُرد، با جمع کل ۹ هزار و ۷۰۷ میلیارد ریال از مبلغ پرداختی ذکر شده، از طریق محصولات فوق به متقاضیان و عموم مردم پرداخت شده است.

با توجه به نقش مهم بنگاه‌های کوچک و متوسط (SMEs) در اشتغال‌زایی، در سال «اقتصاد مقاومتی، تولید – اشتغال، بانک آینده نسبت به تامین مالی ۲۵۵ بنگاه کوچک و متوسط، با مبلغ ۱۰ هزار و ۶۵۵ میلیارد ریال در ۱۹ استان اقدام کرده است. قابل ذکر است، از طریق تامین مالی این بنگاه‌ها، تعداد هزار و ۲۰۳ نفر به میزان اشتغال جدید، در واحدهای تولیدی کشور افزوده شد.

print

برچسب ها:

پاسخی بگذارید