تاریخ: ۳:۴۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۱

شعب موسسه اعتباری ملل از امروز (شنبه)پرداخت مبلغ ۱۰۰ میلیون تومانی به سپرده‌گذاران تعاونی وحدت که مانده سپرده‌هایشان بیش از این رقم است را آغاز می‌کنند.

در حالی که موسسه ملل پرداخت سپرده‌های کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان سپرده‌گذاران تعاونی منحله وحدت را از روز چهارم آذرماه آغاز کرده است، مجوز پرداخت حداکثر ۱۰۰ میلیون تومان به اشخاصی که مانده سپرده های آن‌ها بیش از این رقم بوده نیز از سوی مراجع ذی صلاح ابلاغ شده است.

بر این اساس سپرده‌گذاران تعاونی منحله وحدت(آرمان) که مبلغ سپرده آنها بیش از۱۰۰ میلیون تومان است از فردا مطابق برنامه زمانبندی می‌توانند با در دست داشتن اصل و تصویر شناسنامه، کارت ملی و دفترچه حساب یا گواهی سپرده به یکی از شعب موسسه اعتباری ملل در سراسر کشور مراجعه کنند.

بنابراین همزمان دو اقدام طی روزهای آینده در موسسه ملل انجام خواهد شد و افرادی که سپرده آنها کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان است کل مطالبات و افرادی که سپرده آنها بیشتر از این رقم  است تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان را دریافت خواهند کرد.

لازم به ذکر است، موسسه ملل از سپرده‌گذاران خواسته است که برای جلوگیری از اتلاف وقت و سهولت در انجام کار صرفا در تاریخ های تعیین شده به شعب این موسسه مراجعه و همکاری لازم را با کارکنان شعب جهت تسریع در احراز هویت و سایر اقدامات مربوط به عمل آورند.

همچنین دو شماره تلفن ۸۸۶۲۰۷۷۱ و ۸۸۶۲۰۷۷۹ – ۰۲۱ برای پاسخ به ابهامات احتمالی از سوی موسسه ملل اعلام شده است که سپرده‌گذاران تعاونی منحله وحدت می‌توانند از ساعت ۸ لغایت ۱۴ با این شماره‌ها تماس بگیرند.

جدول زمانی پرداخت سپرده‌های زیر یک میلیارد ریال

جدول زمانی پرداخت سپرده‌های بالای یک میلیارد ریال

print

برچسب ها:

پاسخی بگذارید