تاریخ: ۱۱:۲۱ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۷

قیمت انواع سکه امروز در بازار تهران با افت محسوسی مواجه شد به طوری که نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بیش از ۱۲۰ هزار تومان کاهش یافت.

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز یکشنبه بیست و هفتم خرداد ماه در بازار تهران با ۱۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش نسبت به پنج شنبه گذشته، ۲ میلیون و ۳۲۵ هزار تومان تعیین شد.

همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۸۰ هزار تومان افت نسبت به پنج شنبه گذشته، ۲ میلیون و ۳۰۳ هزار تومان داد و ستد شد. از سویی دیگر، امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۴۷ هزار تومان کاهش قیمت نسبت به مدت مشابه، یک میلیون و ۱۸۷ هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز با ۲۳ هزار تومان افت نسبت به پنج شنبه گذشته ۶۸۲ هزار تومان معامله شد.

بر اساس این گزارش، هر قطعه سکه گرمی با ۱۲ هزار تومان کاهش ۳۹۴ هزار تومان معامله شد و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۲ هزار و ۴۳۰ تومان افت ۲۰۶ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت خورد.

با این حال بر اساس اعلام بانک مرکزی، قیمت هر دلار آمریکا با ۷ تومان افزایش نسبت به پنج شنبه گذشته ۴ هزار و ۲۳۹ تومان تعیین شد. افزون بر این، نرخ هر یورو نیز با ۷۵ تومان افت به ۴ هزار و ۹۱۸ تومان رسید و هر پوند نیز با ۳۸ تومان کاهش ۵ هزار و ۶۲۶ تومان قیمت‌گذاری شد.

جدول نرخ ارز و سکه در بازار (قیمت‌ها به تومان)

نوع سکه و ارز

پنج شنبه یکشنبه

سکه امامی

۲۴۴۸۵۰۰ ۲۳۲۵۰۰۰

سکه بهار آزادی

۲۳۸۳۰۰۰ ۲۳۰۳۰۰۰

نیم سکه

۱۲۳۴۰۰۰ ۱۱۸۷۰۰۰

ربع سکه

۷۰۵۰۰۰ ۶۸۲۰۰۰

سکه گرمی

۴۰۶۰۰۰ ۳۹۴۰۰۰

طلای ۱۸ عیار

۲۰۸۹۳۰ ۲۰۶۵۰۰

دلار

۴۲۳۲ ۴۲۳۹

یورو

۴۹۹۳ ۴۹۱۸
پوند ۵۶۶۴ ۵۶۲۶
print
برچسب ها:

پاسخی بگذارید