تاریخ: ۲۲:۴۳ :: ۱۴۰۱/۰۵/۱۰
کشف انبار بزرگ احتکار لوازم یدکی خودرو در مازندران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران از کشف انبار احتکار انواع لوازم یدکی خودرو به ارزش تقریبی ۱۰۰ میلیارد ریال در بابل خبر داد.

سرهنگ محمد محمدپور رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه عناصر سودجو اقدام به احتکار انواع لوازم یدکی خودرو شامل لوازم جلوبندی، روغن‌های مختلف، انواع فیلتر، و اسپری در انبار یکی از شرکت‌های بازرگانی خود کردند، موضوع در دستور کار کارشناسان اداره اطلاعات و عملیات پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

او افزود: در اجرای این ماموریت، عوامل اطلاعاتی این پلیس با بهره گیری از تجارب تخصصی خود با انجام اقدامات اطلاعاتی، متصدی این شرکت تولیدی را که اقدام به دپو عظیم انواع لوازم خودرویی در یکی از انبار‌های غیرمجاز خود کرده بود، شناسایی کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی ماموران این پلیس با همکاری کارشناسان ادارات صمت استان و شهرستان در بازرسی از انبار نگهداری کالا، چند هزار قلم قطعات متعدد لوازم یدکی خودرو با برند‌های داخلی و قاچاق خارجی را کشف کردند.

سرهنگ محمد پور ارزش کالا‌های کشف شده را برابر نظر کارشناسان ادارات صمت و جهاد کشاورزی بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: مدیرعامل شرکت مذکور ضمن لغو فعالیت و پلمب مکان‌های مورد بررسی، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

print

پاسخی بگذارید

*

code