تاریخ: ۲۱:۵۴ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۲

عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق جزئیات جلسه نوبت عصر این کمیسیون را تشریح کرد.

به گزارش اقتصاد شمال ،علی اصغر یوسف‌نژاد، عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 ، در تشریح جلسه نوبت عصر امروز (شنبه 22 دی) این کمیسیون،گفت: در این جلسه فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد، درباره تورم، سرمایه‌گذاری، درآمد‌های دولت و ایجاد اشتغال در سال 98 نکاتی را مطرح کرد.

وی افزود: در ادامه جلسه آقای تقوی‌نژاد، رئیس سازمان مالیاتی نکاتی درباره، توزیع اوراق مشارکت، بدهی‌های دولت به بخش خصوصی و بانک مرکزی، مطالبات دولت از بابت مالیات و همچنین عملکرد اوراق مشارکت طی 4 سال گذشته و سررسید اصل و سود اوراق مطرح کرد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه ادامه داد: رئیس سازمان مالیاتی همچنین درباره اخذ مالیات در سال 98 و عملکرد چند سال گذشته مالیات و پیش‌بینی‌هایی که در بودجه سال 98 در زمینه اخذ مالیات در نظر گرفته شده نکاتی را مطرح کرد.

یوسف نژاد با تاکید بر اینکه پایه اخذ مالیات در سال آینده تقریبا مانند سال جاری است، اضافه کرد: در این جلسه عنوان شد دولت بیش از 90 هزار میلیارد تومان از مالیات‌های قطعی شده، طلب دارد که وصول نشده است.

نماینده مردم ساری در مجلس تاکید کرد: در ادامه جلسه آقای اکرمی، رئیس خزانه‌داری، درباره بدهی‌های دولت به بانک‌ها، بانک مرکزی و بخش خصوصی توضیحاتی را ارائه کرد.

یوسف‌نژاد با بیان اینکه قرار است فردا آقای نوبخت درباره ارز در بودجه سال 98 توضیحاتی را به اعضای کمیسیون تلفیق ارائه دهد، عنوان کرد: در این جلسه مقرر شد؛ فردا اعضای کمیسیو تلفیق کلیات بودجه سال 98 را بررسی و ارزیابی کنند.

منبع:تسنیم

print

پاسخی بگذارید