تاریخ: 10:47 :: 2020/09/22
سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۱ مهر

بازار سرمایه امروز در شروع معاملات با افزایش تقاضا رو به رو است.

امروز سه شنبه ۱ مهر بازار سرمایه در ادامه افزایش تقاضای نیم ساعت پایانی روز گذشته شروع سبز و متعادلی را به نمایش گذاشته است.

برترین صف‌های خرید در پیش گشایش بازار

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۱ مهر

برترین صف های فروش در پیش گشایش بازار

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۱ مهر

در جریان معاملات متعادل گروه بانکی شاهد سبز پوشی و پیشروی بیش از ۱ درصدی قیمت در نماد وبملت هستیم.دی در سقف قیمت روزانه با صف خرید همراه است. وتجارت در قیمت ۳۱۸ تومان با افت ۱ درصد مواجه است.

در خودرو شاهد نوسان مثبت و رنج کشی قیمت تا قیمت ۳۱۲ تومان هم بودیم، اما در این دقایق با افت ۳ درصد در قیمت ۲۹۱ تومان پر تقاضا دنبال می‌شود. خساپا در کف قیمت روزانه قرار دارد.

فلزی‌ها سبز‌تر از دقایق ابتدایی شدند. شاهد معاملاتی پر تقاضا و با جهش قیمت در عمده نماد‌های این گروه هستیم.

فملی در قیمت ۳۳۹۹ تومان با رشد قیمت همراه است.

فولاد در قیمت ۱۹۵۸ تومان قرار دارد.

ارفع در سقف قیمت روزانه صف خرید را تجربه می‌کند.

بازار از محدوده‌های مثبت به سمت کف قیمت‌ها حرکت کرده و مجددا شاهد تشکیل صف فروش در نماد‌های بزرگ هستیم هرچند حجم صف‌های فروش قابل توجه نیست.

افت ۹۰۰ واحدی نماگر بورس در ۱۰ دقیقه آغازین معاملات امروز

شاخص کل بورس تهران در ساعت ۹:۱۰ در ارتفاع یک میلیون و ۵۹۴ واحد قرار گرفته است.

اخابر،شتران و شپنا بیش‌ترین تأثیر منفی و نماد‌های فارس، کچاد و فولاد بیشترین اثر مثبت را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.

شاهد حمایت خوب حقوقی ها از وبملت هستیم.

در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه شاخص کل بورس پس از افت ۱۹ هزار و ۳۳۱ واحدی (۱.۲ درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۵۷۵ هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با کاهش ۰.۵ درصدی مواجه شد.

آخرین قیمت ۴۳ نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۳۸۱ نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۶۵۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند و نماد‌های «وبملت»، «فملی» و «خودرو» در گروه پربیننده‌ترین‌های بورس قرار گرفتند.

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به چهار هزار و ۲۶۰ میلیارد تومان رسید.

پترول با صف خرید رو به رو است.

در گروه محصولات شیمیایی شاهد سبز پوشی یک به یک نماد‌ها هستیم.فارس با گذر از حجم بیش از ۱۲ میلیون سهم در محدوده مثبت قرار گرفت.

در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۷۱۳ میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش هفت هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۶ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش وملی، ثشاهد و وشهر به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام گروه صنعتی ملی ۴۲۰ میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید ثامید، ولپارس و شاروم در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۵۲۳ میلیارد تومان (۷۳ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر ۲۵۶۰ میلیارد تومان (۳۴ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۵ نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۳۲ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف عمران و توسعه شاهد (ثعمرا) به پنج درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

“خودرو و ساخت قطعات” کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش هزار میلیارد تومان است و پس از آن گروه “انبوه‌سازی، املاک و مستغلات” قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۷۳۰ میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه “حمل و نقل آبی” با تقاضای خرید ۲۱ میلیارد تومانی همراه است.

در مجموع چهار هزار و ۲۶۰ میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۹۳ درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۱۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان خواهد رسید.

فلزات اساسی نیز پر عرضه داد و سد می‌شوند.فولاد٬فملی٬ذوب٬فخوز٬کاوه٬ فباهنر٬ میدکو و فسرب با افت قیمت همراه اند. ارفع متعادل است.

رایانه ای‌ها هم پر عرضه معامله می‌شوند. مرقام٬ پرداخت٬ افرا و رکیش با افت قیمت همراه اند. مفاخر و سپ متعادل اند.

در گروه معدنی‌ها نماد‌های کچاد و کگهر در مدار مثبت در حال داد و ستد هستند.

صف فروش خودرو جمع شد.در نماد شپنا نیز شاهد خرید حقوقی‌ها از صف فروش هستیم.

print

پاسخی بگذارید