تاریخ: ۵:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۲

مراسم افتتاحیه بیست و چهارمین جشنواره ورزشی کارکنان بانک ملی در مرکز آموزشی و رفاهی بابلسر آغاز شد.

به نقل از اخبار پولی بانکی، در این مراسم حسین بارانی معاون منابع انسانی بانک ملی ایران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم به ویژه شهید «محمدرضا سنجرانی»، گفت: برگزاری این جشنواره ورزشی صرفا جهت انتخاب و شناسایی افراد و تیم‌های برتر نیست، بلکه هدف اصلی آن ایجاد روحیه همبستگی، ارتقای سطح سلامت و روحیه تمام همکاران است.

وی افزود: هر سازمان برای رسیدن به اهداف خود و ارائه خدمت مطلوب به کارکنان، نیازمند به نیروی انسانی شاد، سالم، پرانرژی و دارای روحیه کار تیمی است تا بتواند با هماهنگی بهتر در مسیر اهداف خود قدم بردارد.

به گفته بارانی، ماموریت و مسابقه کارکنان شرکت کننده در این جشنواره با اتمام این مسابقات پایان نمی‌یابد، بلکه مسابقه اصلی با ترویج فرهنگ ورزش و روحیه پهلوانی در بین کارکنان آغاز می‌شود.

در ادامه این مراسم که اصلان کریمی مدیر امور شعب منطقه دو بانک ملی ایران نیز در آن حضور داشت، مهدی لطیفی رئیس اداره کل رفاه و درمان بانک گفت: از ویژگی‌های این دوره جشنواره، دعوت از نفرات برتر شرکت کننده در این دوره از رقابت ها برای حضور در پانزدهمین دوره مسابقات ورزشی بین بانکی است.

وی افزود: با افزایش میانگین سنی کارکنان بانک، توجه بیش از پیش به مقوله ورزش عاملی مهم در شادابی و نشاط کارکنان و در نتیجه کاهش بسیاری از هزینه‌هایی است که در بخش درمان صورت می‌گیرد.

در ادامه این مراسم، پنج نفر از همکاران ادارات امور شعب استان های کردستان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر و مرکزی به ارائه نظرات خود درباره این مسابقات و گسترش ورزش کارکنان پرداختند.

پایان‌بخش مراسم افتتاحیه بیست و چهارمین جشنواره ورزشی کارکنان بانک ملی ایران، تقدیر از «عبدالوهاب بردی» همکار شاغل در اداره امور شعب استان مازندران بانک ملی ایران و دارنده مدال برنز مسابقات قهرمانی جهان در ایتالیا در رشته ورزشی جودو سبک کیمه‌نو بود.

بیست و چهارمین دوره جشنواره ورزشی کارکنان بانک ملی ایران با شرکت ۹۶۸ورزش کار و در قالب ۱۴۲ تیم ورزشی در شش رشته ورزشی فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، شطرنج، شنا و دو و میدانی به مدت یک هفته برگزار می‌شود.

print

پاسخی بگذارید