تاریخ: ۱:۲۶ :: ۱۳۹۶/۰۷/۰۴

الهلال در تمام نقاط زمین عملکرد بهتری نسبت به ما داشت. آنها به خوبی از فرصت‌های خود استفاده کردند اما ما نتوانستیم این کار را بکنیم. ما از شانس‌های خود استفاده نکردیم. نمی‌توانم بگویم ضعف ما چه بود اما باید بگویم الهلال بهتر از ما بود.

سرویس ورزشی اقتصاد شمال :سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید دیدار برابر الهلال واقعا سخت بود.
برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از دیدار برابر الهلال در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: با چهار گلی که در این بازی خوردیم کار ما برای بازی برگشت خیلی سخت است. به هر حال فوتبال این مسائل را دارد. الهلال نسبت به الاهلی خیلی قوی‌تر بود. آنها وقتی ۱۰ نفره هم شدند دو گل به ما زدند و ما نتوانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم. کارمان برای بازی برگشت سخت شده است. باید به اتفاقات فوتبال دل ببندیم تا بتوانیم این نتیجه را جبران کنیم.

وی افزود: الهلال در تمام نقاط زمین عملکرد بهتری نسبت به ما داشت. آنها به خوبی از فرصت‌های خود استفاده کردند اما ما نتوانستیم این کار را بکنیم. ما از شانس‌های خود استفاده نکردیم. نمی‌توانم بگویم ضعف ما چه بود اما باید بگویم الهلال بهتر از ما بود.

سرمربی پرسپولیس در مورد طارمی نیز گفت: این تصمیمی است که فیفا گرفته و اتفاق برای طارمی در گذشته افتاده اما ۳ روز قبل از بازی با الهلال او را محروم می‌کنند و من نمی‌توانم در موردش صحبتی کنم.

برانکو در خصوص اینکه پرسپولیس شانس صعود دارد یا نه، گفت: در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. شادی پدیده خوبی برای الهلال است اما در بازی برگشت سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا و انصاری را در اختیار داریم. شاید آنها به ما کمک کنند.
منبع: ایسنا

print

پاسخی بگذارید