تاریخ: ۱۷:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱

آزمون استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001:2015 به منظور ارتقاء سطح بینش و دانش سرمایه انسانی و در راستای ارتقای کیفیت خدمات و افزایش رضایتمندی مشتریان و ذینفعان در بانک صنعت و معدن برگزار شد.

پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن در آزمون یاد شده ۲۶۰ نفر از کارکنان این بانک شرکت کردند که از آن میان شش شرکت کننده برتر انتخاب و معرفی شدند.
شرکت کنندگان برگزیده آزمون استاندارد کیفیت بانک صنعت و معدن که از سوی موحدنژاد عضو هیات مدیره این بانک مورد تقدیرقرار گرفتند عبارتند از سمیه نامدار( اداره حسابداری عمومی و بودجه) فرزانه مهرابی (معاون خدمات بانکی شعبه خرم آباد)، محمد کمالی آشتیانی( اداره هماهنگی نظارت بر طرحها) ، صادق برهانی (شعبه شهید نورائی شمس آباد) محمد کاظمی( اداره آمار و اطلاعات) و سید ایمان جمشیدی(شعبه شهر کرد).
گفتنی است بانک صنعت و معدن بعنوان اولین بانک در سال ۱۳۸۴ موفق به استقرار و دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO9001:2000 با دامنه شمول کلیه فرایندهای اعطای تسهیلات، اعتبارات و خدمات بانکی در ستاد و تمامی شعب گردید و از سال ۱۳۹۵ همزمان با انتشار نسخه جدید استاندارد، بانک موفق به ارتقاء سطح نظام مدیریت کیفیت بر اساس نسخه ۲۰۱۵ استاندارد ISO 9001 و دریافت گواهینامه شده است.

print

پاسخی بگذارید