تاریخ: ۱:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۴

مدیرعامل بانک پارسیان از خدمات ویژه به زائرین اربعین حسینی و کربلای معلی خبر داد.

کورش پرویزیان اعلام کرد: در راستای خدمت‌رسانی به زوار اربعین حسینی، بانک پارسیان با توجه به نظر مقام معظم رهبری، دولت و همچنین در راستای همکاری با دولت دوست و برادر کشور عراق،   تمهیدات ویژه ای را برای زائرین و عزاداران اربعین حسینی در نظر گرفته و با خدماتی گسترده‌تر از سال های گذشته اقدام به نوآوری‌هایی در این حوزه کرده است.

مدیرعامل بانک پارسیان افزود: با توجه به محدودیت‌های مبادلاتی در استفاده از دلار و به منظور کاهش هزینه‌های تبدیل و کارمزدهای آن در دیگر مراکز تبدیل ارز، زائرین می‌توانند به طورمستقیم از خودپردازهای بانک پارسیان دینار دریافت کنند.

به گفته وی این کار برای تمامی دارندگان کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب میسر بوده و می‌توانند بدون کارت و با وارد کردن شماره حواله اقدام به ورود رمز و دریافت وجه کنند.

وی در پاسخ به راهکارها و تمهیدات اندیشیده شده بانک برای دریافت حواله ارزی بدون کارت گفت: چنانچه زائران در کشور عراق، فاقدکارت بانکی بوده و نیازمند برداشت وجه ارزی یا خدمات الکترونیک ارائه شده خودپرداز باشند، می توانند از طریق حواله ایجاد شده توسط یکی از مشتریان بانک پارسیان اقدام کرده و از خودپردازهای بانک پارسیان، مبلغ ارز مورد نظر خود را مطابق با نرخ استاندارد و با اطمینان از امنیت در فرآیند کار دریافت کنند.

رئیس شورای هماهنگی بانک‌های خصوصی در این رابطه گفت: هم اکنون سرویس صدورحواله از طریق درگاه های اینترنت بانک، همراه بانک و خودپردازهای بانک پارسیان قابل تهیه بوده و مشتریان فاقد کارت بانکی می‌توانند با ورود شماره حواله و رمز عبور توافقی نسبت به برداشت وجه از خودپردازهای این بانک اقدام کنند. در این رابطه چنانچه درخواست برداشت وجه از طریق یکی از خودپردازهای ارزی بانک صورت پذیرد، پرداخت وجه از طریق حواله، براساس نرخ ارز توسط خودپرداز محاسبه و انجام خواهد شد.

وی در تکمیل توضیح این خدمت افزود: از همین طریق زائران می‌توانند اقدام به پرداخت قبض یا خرید شارژ هم کنند.

پرویزیان در خصوص دیگر خدمات بانک پارسیان به زائران از نصب ٣٠٠ پایانه فروشگاهی در شهرهای گوناگون به ویژه کربلا و نجف خبر داد که هم اکنون نیز فعال و مورد استفاده قرار گرفته اند.

وی در پایان گفت: بانک پارسیان آماده برقراری ارتباط سوئیچی با بانک مرکزی عراق است که در صورت صدور مجوز از سوی عراق، شبکه بزرگی از خودپردازها و پایانه ها امکان ارایه خدمت به زائران را خواهند داشت.

منبع:ایسنا

print
برچسب ها:

پاسخی بگذارید