تاریخ: ۲۰:۱۲ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۱
پرونده  جنجالی تجاوز رونالدو بالا گرفت

مقامات پلیس و دادگاه خواهان گرفتن دی ان ای از رونالدو هستند تا بتوانند اتهامات وارد شده به او را رد یا قبول کنند.

سرویس ورزشی اقتصاد شمال ،مقامات لاس وگاس اخیرا طی حکمی، خواهان گرفته شدن تست DNA از  رونالدو شدند تا مشخص شود آیا این نمونه با نمونه‌ای که روی لباس خانم کاترین مایورگا در سال 2009 بوده و  پلیس به آن دست پیدا کرده، مطابقت دارد یا خیر. آیاپلیس لاس وگاس این حکم را به دادگاهی در تورین ایتالیا ارسال کرده تا مقدمات گرفتن تست DNA از کریستیانو رونالدو را فراهم کرده و آن را برای آنها ارسال کند.

پلیس لاس وگاس چندی پیش پرونده اتهام کریستیانو رونالدو به  تجاوز به کاترین مایورگا را بنا به شکایت وی از فوق ستاره پرتغالی دوباره باز کرد. مایورگا ادعا کرده رونالدو در سال 2009 در لاس وگاس به او تجاوز کرده و 375 هزار دلار به او حق السکوت پرداخت کرده است. رونالدو و وکلایش همواره این ادعا را تکذیب کرده و می‌گویند اتفاقی که آن شب رخ داده، با رضایت طرفین و توافقی بوده است.

بنابر مواردی که در شکایت خانم مایورگا آمده، این اتفاق در ماه ژوئن سال 2009 زمانی که رونالدو 24 ساله و در تعطیلات تابستانی بوده، رخ داده و زمانی که مایورگا در یک کلوب شبانه حضور داشته که رونالدو او را به جشنی که در سوییت خود گرفته بود، دعوت می‌کند.

به گفته مایورگا، در اتاق رونالدو بود که این بازیکن علی رغم همه خواهش‌ها و التماس‌های او، اقدام به تجاوز می‌کند و پس از اتمام تجاوز نیز از او عذرخواهی کرده و گفته معمولا اصول اخلاقی را رعایت می‌کرده است.

هنوز هیچ چیزی در این پرونده مشخص نیست و این هم غیرقابل پیش بینی است که اگر رونالدو واقعا گناهکار شناخته شود، چه اتفاقاتی برایش به دنبال خواهد داشت.

همچنین جاسمین لنارد، نامزد سابق کریس رونالدو با انتشار چند توئیت پی در پی، این ستاره پرتغالی را به باد انتقاد گرفت و کریس را بیمار روانی و دروغگو خواند. او درعین حال اعلام کرد که از کاترین مایورگا حمایت می کند تا این پرونده را به پیش ببرد.

وی همچنین اعلام کرد که تمام پیغام های تایپی و صوتی کریس رونالدو را در موبایلش دارد و آماده است تا از شخصیت واقعی کریس رونالدو پرده بردارد.

گفتنی است او در صفحه توئیترش نوشت: من به کاترین مایورگا و وکلایش گفتم که آماده ام به آنها در این پرونده کمک کنم. اطلاعاتی دارم که در این زمینه به آنها کمک خواهد کرد و خوشحال می شوم بتوانم کمکشان کنم.

print

پاسخی بگذارید