شهردار بهشهر خبرداد
تاریخ: ۸:۵۰ :: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
افتتاح و کلنگ زنی ۲۲پروژه شهرداری بهشهر در دهه فجر

یاسر احمدی  در نشست خبری با اصحاب رسانه  شهرستان بهشهر اظهارداشت: همزمان با دهه فجر امسال ۲۲پروژه شهرداری بهشهر با مبلغی بالغ بر ۸۸ میلیارد تومان احداث،کلنگ زنی،تجهیز و راه اندازی خواهد شد.

به گزارش اقتصاد گستر شمال،وی ادامه داد: بهره برداری از محوطه کارخانه کمپوست  با اعتبار ۴٫۳میلیاردتومان ،پل خروجی آرامستان با اعتبار ۵۰۰میلیون تومان ، پروژه بازگشایی معبر ۳۰متری آیت الله کوهستانی با تملک ۲ ملک مسکونی و باز شدن گره کور این معبر تا چهارراه ساداتی ،تعریض ۳۵۰۰متر از املاک زراعی در ضلع غربی آیت الله کوهستانی ،افتتاح و بهره برداری از ۱۲سوئیت اقامتی در طرح دریای یاقوت سرخ بهشهر ،بازگشایی ۲۰متری جدید در منطقه زیروان ،احداث خانه بهداشت کارگری شهرداری بهشهر ،عقد قرارداد برای جمع آوری آبهای سطحی و طرح در حوزه ترافیک شهری،ایجاد ۱۴کیلومتر مسیر دوچرخه از ضلع شرقی تا غربی آیت الله کوهستانی ،بهره برداری از آبیاری تحت فشار بلوار امام رضا،سازماندهی و زیباسازی ورودی غربی بهشهر و… از جمله این پروژه ها است.

شهردار بهشهربا اشاره به تلاش این شهرداری برای تحقق تمامی وظایف  در حوزه عملکرد مالی  یادآور شد: بودجه شهرداری بهشهر در سال ۱۴۰۰به مبلغ۷۶ میلیارد تومان بوده است که با تلاش همکاران شهرداری ۱۰۰درصد آن محقق شد.

احمدی اظهار داشت:بودجه کل سال ۱۴۰۱ شهرداری بهشهر ۱۴۶میلیارد تومان است که  پیش بینی می شود مبلغ تعیین شده به طور ۱۰۰ درصد محقق شود.

شهردار بهشهر به راه اندازی اپلیکیشن بهشهر من و ارتباط با مردم در این بخش اشاره کردو یادآور شد: بهره برداری از اپلیکیشن بهشهر من و انجام مکاتبات ساده با ثبت شماره تلفن و رسیدگی به مشکلات شهروندان با این اپلیکیشن محقق خواهد شد.
وی درباره برنامه های فرهنگی این شهرداری عنوان کرد:افتتاح خانه محیط زیست و ثبت عنوان شهر ملی گلیچ به نام بهشهر از مهمترین برنامه های فرهنگی انجام شده در یکسال و نیم گذشته بوده است که می تواند در راستانی اشتغالزایی در حوزه صنایع دستی و جذب اعتبارات ثبت شهرهای ملی مفید باشد.

شهردار بهشهر به دو طرح مهم در برنامه بلند مدت  این شهرداری اشاره و عنوان کرد: طرح میدان چیت  و پیاده راه امام که به صورت تقاطع غیرهمسطح و احداث زیرگذر اجرایی خواهد شد از مهمترین برنامه های این شهرداری است .

وی در خصوص احداث زیرگذر در محل پارک ملت بهشهر گفت:مطالعات اجتماعی ومطالعات خاک آن انجام شده است و منتظر اخذ مجوزهای ترافیکی هستیم.

احمدی با اشاره به پیشرفت ۵۰درصدی پروژه صفی آباد افزود: دیواره های ضلع جنوب و شرق به اتمام رسیده است و نرده های ضلع شمال و غرب زده شده است .

شهردار بهشهر در خاتمه بر تمرکز مدیریت شهری به بهبود عبور و مرور در دو حوزه آسفالت و تعریض و تملکات اشاره کردوبا نوید دادن رشد خوب در این حوزه به شهروندان ، افزود:بیش از ۸۰هزار متر مربع آسفالت  تاکنون انجام شده است که از عملکرد ۴سال گذشته شهرداری در این بخش بیشتر است .

print

پاسخی بگذارید