فرماندار بهشهر
تاریخ: ۱۸:۵۶ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۹

فرماندار بهشهر در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه باید به ظرفیت های توسعه ای شهرستان توجه ویژه نشان داد ،گفت:بهره مندی از ظرفیت های متعدد خدادادی بهشهر را یکی از پتانسیل های خوب برای رشد در استان بدل کرده است.

به گزارش اقتصاد شمال  از بهشهر  هادی خنجری  با انتقاد از روند کلیشه ای برگزاری جلسات شورای اداری دو سویه بودن ارتباط بین مدیران دستگاهها را گام مهمی برای رفع بهتر مشکلات دانست و افزود: ظرفیت سنجی برای شتاب روند توسعه شهرستانی تنها با تعامل مسئولان در برطرف کردن مشکلات مردم محقق خواهد شد.

وی به تعیین مدت صد روزه  از سوی استاندار مازندران  برای ارائه و اجرای برنامه در شهرستان ها  اشاره کردو اظهار داشت :در شهرستان بهشهر با تدوین 80 برنامه  سعی داریم در مدت زمان تعیین شده خلاء های اجرایی و مدیریتی برخی طرح ها را بررسی و به سرانجام نزدیک کنیم .

خنجری به سه راهبرد مورد اشاره استاندار مازندران اشاره و  ادامه داد:تعیین سه راهبرد امید اجتماعی ،عدالت اجتماعی و تدبیر اقتصادی می تواند فرآیند توسعه شهرستان را تسریع و تقویت امید را  در میان مردم موجب  شود.

وی  یادآور شد:رفتار مدیریتی باید به گونه ای باشد که مراجعان باور داشته باشند تمامی تلاش ها برای به سرانجام رسیدن کارها در حال انجام است و موجبات خشنودی مردم را در پی داشته باشد.

فرماندار بهشهر تبعیض و نا عدالتی را آفت رفتارهای مدیریتی خواند و خاطر نشان کرد: تمامی مدیران دستگاههای اجرایی باید با صبر و تحمل در پیاده کردن الگوهای رفتاری مناسب برخورد با مردم و انجام خدمات بهتر به آنان تلاش کنند.

خنجری در خاتمه به برپایی جشنواره روز میانکاله اشاره کردو افزود: برپایی برنامه های فرهنگی با رویکرد های اقتصادی و گردشگری می تواند سهم مهمی در برنامه ریزی توسعه ای و پایداری آن داشته باشد.

print

پاسخی بگذارید