مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران خبرداد
تاریخ: ۲۱:۳۲ :: ۱۴۰۳/۰۴/۰۶
سه مفقودی حادثه سیل در سوادکوه زنده هستند

از ۵ فردی که در جریان سیل سوادکوه اعلام مفقودی شده بودند ۳ نفر آنان زنده پیدا شدند.

به گزارش اقتصاد گستر شمال مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با بیان اینکه در ساعت اولیه سیل در سوادکوه ۵ نفر اعلام مفقودی شده بودند، گفت: سه نفر از این افراد زنده پیدا شدند.

فخاری گفت: یکی از این افراد یک سرباز و دو نفر دیگر نیز بومی منطقه بودند که در بیمارستان بستری شده بودند و اعلام کردند، چون شارژ گوشی تلفن آنان تمام شده بود به همین دلیل از دسترس خارج شده بودند.

او ادامه داد: جسد یکی از مفقودان که یک خانم ۲۵ ساله بود در مسیر رودخانه تلار در قائمشهر کشف و از آب بیرون کشیده شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: یک دختر نوجوان اهل تهران نیز در این حادثه مفقود شده است که جستجو برای پیدا کردن او ادامه دارد

فخاری با بیان اینکه بیشترین مناطق آسیب دیده در شهرستان سوادکوه و پل سفید بوده است افزود: بارندگی در چند نقطه از سوادکوه منجر به راه افتادن جریان‌های سیلابی شد و در منطقه طالع‌رودبار با ورود جریان شدید سیلاب واریزه‌ای جاده را بست و تعدادی از مسافران و خودرو‌های عبوری را با مشکل مواجه کرد.

وی با اشاره به اعزام ۳۲ تیم امدادی و ۱۷ تیم پشتیبان به منطقه گفت: امدادرسانی به ۲۵۷ نفر، اسکان اضطراری ۶۱ نفر، انتقال ۷ نفر به مرکز درمانی و تخلیه آب از ۳۹ واحد مسکونی از جمله خدمات ارائه شده به متاثرین از سیلاب در شهرستان سوادکوه و پل سفید بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با تاکید بر استمرار حضور تیم‌های امدادی جمعیت هلال احمراستان در منطقه تصریح کرد: تا هر زمان که نیاز باشد عملیات ادامه خواهد داشت و همه نیرو‌ها و عوامل امدادی نیز در منطقه حضور خواهند داشت.

print

پاسخی بگذارید