تاریخ: ۱:۰۲ :: ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
انتقام پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس در صدد است تا در دیدار مقابل استقلال خوزستان، انتقام دیدار رفت از این تیم را بگیرد.

سرویس ورزشی اقتصاد شمال ، در چارچوب هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، تیم های پرسپولیس و استقلال خوزستان باید در ورزشگاه آزادی به مصاف هم بروند که سرخپوشان در صدد پیروزی و بازگشت به صدر جدول هستند. سرخپوشان در بازی هفته گذشته مقابل فولاد با نتیجه ۲ بر یک شکست خوردند و تلاش می کنند تا پیروزی مقابل شاگردان کریم بوستانی، انتقام بازی رفت و شکست مقابل فولاد را بگیرند.

در بازی رفت این ۲ تیم که ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ برگزار شد، آبی پوشان دیار کارون با ارائه یک بازی تدافعی و … موفق شدند از پرسپولیس یک امتیاز بگیرند و به روند پیروزی های شاگردان برانکو خاتمه دهند اما یاران سید جلال حسینی در صدد پیروزی در بازی هفته هجدهم هستند تا با توقف احتمالی سپاهان مقابل پیکان باردیگر صدرنشین لیگ شوند.

پرسپولیس برای دیدار با استقلال خوزستان احمدنوراللهی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد، اما مرد کروات در نظر دارد تا مقابل استقلالی های خوزستان با ۳ مهاجم (علی علیپور، ماریو بودیمیر و مهدی ترابی) بازی کند و به پیروزی شیرین برسد.

در حال حاضر در جدول رده بندی لیگ برتر، سپاهان اصفهان با ۳۵ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و پرسپولیس با ۳۴ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به پدیده شهر خودرو دوم است و شاگردان یحیی گل محمدی سوم هستند.

پرسپولیس در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر باید پنج شنبه ۲۵ بهمن در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال خوزستان برود.

خبرنگاران

print

پاسخی بگذارید