اطلاعیه شماره ۵ موسسه اعتباری ملل
تاریخ: ۱۰:۰۱ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸

موسسه اعتباری ملل در اطلاعیه شماره ۵ خود گزارشی از روند ساماندهی تعاونی وحدت ارائه کرد.

در این اطلاعیه موسسه اعتباری ملل اعلام کرده که بخشی از دارایی‌های تعاونی وحدت شناسایی شده و طبق همان دارایی پرداخت‌های بالاتر از ۳ میلیون تومان وحدتی‌ها آغاز خواهد شد.

متن کامل اطلاعیه موسسه اعتباری ملل در مورد ساماندهی تعاونی وحدت به شرح زیر است:

? اطلاعیه شماره ۵

با سلام و احترام
بدینوسیله به اطلاع سپرده گذاران محترم تعاونی اعتبار منحله وحدت می رساند با توکل بر عنایات خداوند منان موضوع احراز هویت آن دسته از سپرده گذاران که مانده حساب آنان تا سی میلیون ریال بوده و با توجه به اطلاعیه شماره۴ به شعب تعاونی مراجعه و موفق به دریافت ملل کارت شده اند موجودی حساب آنان به کارت منتقل و امکان دریافت وجوه از شبکه بانکی و خرید از پایانه های فروشگاهی فراهم گردیده است.

سپرده گذاران محترمی که به علت ازدحام جمعیت یا بسته بودن شعب تعاونی منحله وحدت به هر دلیل نتوانسته اند نسبت به احراز هویت و دریافت ملل کارت اقدام کنند می توانند در تاریخ های دوم، سوم و چهارم آبان ماه به شعب تعاونی مراجعه و ضمن ارائه مدارک و احراز هویت ،ملل کارت خود را دریافت نمایند.
همچنین به اطلاع سایر سپرده گــذاران محترم که سپـرده آنان بیش از سی میلیـون ریال است می رساند با توجه به شناسایی میزانی از دارایی های تعاونی وحدت و هماهنگی با مراجع ذیصلاح٬ متعاقبا طی اطلاعیه بعدی که بعد از تاریخ های فوق الذکر می باشد نحوه مراجعه سپرده گذاران تعیین و اطلاع رسانی می گردد.

بدیهی است کار شناسایی و رفع مشکلات حقوقی، ثبتی، شهرداری، رفع تصرف و… از سایر دارایی های تعاونی اعتبار منحله وحدت در حال پیگیری جدی است که به محض حصول نتیجه برای دریافت خط اعتباری به بانک مرکزی اعلام و پس از اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح مراتب به اطلاع سپرده گذاران خواهد رسید.
همانگونه که در اطلاعیه های قبلی نیز اعلام شده است تمامی تلاش خدمتگزاران شما در موسسه اعتباری ملل این است که دراولین فرصت نسبت به ساماندهی و حل و فصل مشکل به وجود آمده اقدام نموده و سپرده گذاران محترم اطمینان داشته باشند که در راستای احقاق حق آنان پیگیری لازم به عمل خواهد آمد.
در ضمن تقاضا می شود صرفا اخبار مرتبط را از طریق سایت www.melalbank.ir و کانال تلگرامی موسسه اعتباری مللMelal_bank_ir@ پیگیری نمایند.
روابط عمومی موسسه اعتباری

print

پاسخی بگذارید