تاریخ: ۹:۰۹ :: ۱۳۹۶/۱۰/۰۵

طبق اعلام موسسه ملل، تمامی سپرده‌گذاران تعاونی منحله وحدت (آرمان) که مانده حساب آنان تا یک میلیارد ریال بوده تعیین تکلیف شدند.

به نقل از روابط عمومی موسسه ملل اعلام کرد: بدینوسیله به اطلاع سپرده گذاران محترم تعاونی اعتبار منحله وحدت می رساند پیرو برنامه ریزی صورت گرفته برابر اطلاعیه های شماره ۱ تا ۷ به حول و قوه الهی و بر اساس تصمیم سران محترم سه قوه و همت مسئولین ذیربط و تلاش خدمتگزاران شما در موسه اعتباری ملل تا پایان وقت اداری یکشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۳ تمامی سپرده گذارانی که مانده حساب آنان تا یک میلیارد ریال بوده تعیین تکلیف شده‌اند.

آن دسته از سپرده گذاران که به هر علت نتوانستند بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته در تاریخ های تعیین شده به شعب مراجعه داشته باشند می توانند در روز های دوشنبه و سه شنبه ۶ و ۵ دی ماه به شعب مراجعه و نسبت به تعیین وضعیت حساب های خود اقدام کنند. همچنین در خصوص سپرده گذاران محترمی که مانده حساب آنان بیش از یک میلیارد ریال بوده نیز طبق برنامه‌ریزی به عمل آمده تا سقف یک میلیارد ریال از مانده سپرده آنان پرداخت شده است و برای مابقی سپرده آنان نیز در حال مذاکره و پیگیری برای مشخص شدن وضعیت هستیم، بدیهی است پس از اتخاذ تصمیم مسئولین ذیربط مراتب به نحو مقتضی اطلاع رسانی خواهد شد.

ضمنا از سپرده گذاران محترم تقاضا می شود اخبار و اطلاعات مرتبط را صرفا از طریق سایت و کانال تلگرامی موسسه دنبال کرده و در صورت داشتن هرگونه ابهام از طریق سامانه رسیدگی به درخواست های سپرده گذاران وحدت در شعب نسبت به تنظیم درخواست خود اقدام و حتی الامکان از مراجعه حضوری و تماس تلفتی خودداری کنند تا خدمتگزاران شما در موسسه اعتیاری ملل با فرصت بیشتری موضوعات را پیگیری و حل و فصل کنند.

print

برچسب ها:

پاسخی بگذارید