گروه: اجتماعی
تاریخ: ۲۱:۰۲ :: ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
مفهوم انگشتر در هر انگشت چیست؟

سرویس اجتماعی اقتصاد شمال ،اَنگُشتَر چیست؟ اَنگُشتَر یا حَلقهٔ دست نواری معمولاً از جنس فلز است که معمولاً به عنوان آلت زینتی به دور انگشتان دست قرار می‌گیرد. انگشتر که به انگشت می‌شود یکی از نمادین‌ترین جواهر آلات است، زیرا بعضی از انگشتر‌ها حلقه ازدواج هستند و بعضی از انگشتر‌ها میراث خانوادگی اشخاصند که از […]

سرویس اجتماعی اقتصاد شمال ،اَنگُشتَر چیست؟ اَنگُشتَر یا حَلقهٔ دست نواری معمولاً از جنس فلز است که معمولاً به عنوان آلت زینتی به دور انگشتان دست قرار می‌گیرد. انگشتر که به انگشت می‌شود یکی از نمادین‌ترین جواهر آلات است، زیرا بعضی از انگشتر‌ها حلقه ازدواج هستند و بعضی از انگشتر‌ها میراث خانوادگی اشخاصند که از مادر یا پدر آن‌ها به ارث رسیده‌است. حلقه‌های ویژه انگشت دست را انگشتر نیز می‌گویند.

حلقه‌های زینتی دیگری برای بازو یا گردن نیز وجود دارد. برخی از انگشتر‌ها بسیار بزرگ و درشت هستند که برای دستان ظریف و کوچک مناسب نیست. اما افرادی با انگشتان کشیده در انتخاب مدل انگشتر آزادند. انواع انگشتر انگشتر عقیق انگشتر عقیق، انگشتری معمولاً با رکاب نقره است که سنگ زینتی آن سنگ عقیق باشد و سنگ عقیق نوعی در کوهی و از جنس سیلیس است.

انگشتر عقیق انواعی دارد که به علت تفاوت رنگ‌ها و طرح‌ها یا براقیت و … به اسامی مختلفی نامگذاری شده‌است که از آن جمله عقیق یمنی است. انگشتر ازدواج در مراسم ازدواج و به عنوان نشان و نماد عهد و پیمان بین دو نفر در نظر می‌شود و عموما پس از قرائت خطبه عقد و با جابجایی بین خانم و آقا به صورت پیشکش استفاده آن آغاز گشته و به منظور نشان دادن پایبندی به عهد و پیمانِ زناشویی تا پایان عمر به عنوان یادگاری مهم حفظ می‌شود.

انگشتر نمادین و سمبلیک این سبک از انگشتر بیشتر در بین افراد عضو در کلوپ‌های خاص، فارغ التحصیلان دانشگاه و یا محصلین، اعضای باشگاه‌های ورزشی و … کاربرد دارد و غالبا شامل انگشتر‌های متحدالشکلی می‌شود که اعضا به نشانه اشتراک فکری، شغلی و یا موارد دیگر سفارش داده و از آن استفاده می‌کنند.

معنی انگشتر در هر انگشت شخصیت شناسی روانشناسی مردان روانشناسی شخصیت روانشناسی زنان و دختران دانستنیها دانستنی های جالب دانستنی ها خواص انواع انگشتر بهترین سنگ انگشتر کدام است بهترین انگشتر انگشتر مردانه انگشتر عقیق در کدام انگشت انگشتر عقیق انگشتر زنانه انگشتر را در کدام انگشت کنیم انگشتر در انگشت اشاره زنان

انداختن انگشتر در هر انگشت چه مفهومی دارد؟

بسیاری از افراد از انگشتر‌ها فقط به عنوان اکسسوری یاد می‌کنند و بدون دانستن معنی و مفهوم انداختن آن‌ها در هر انگشت از آن‌ها استفاده می‌کنند، اما بهتر است بدانید انداختن انگشتر در هر انگشت پیام مخصوص به خود را دارد. انگشت شست نشان دهنده قدرت اراده در فرد است.

این انگشت با خودِ درونی فرد در ارتباط است. وقتی به شما گفته می‌شود که در انگشت شستتان انگشتری بیندازید، به دقت مراقب تغییراتی که در زندگیتان اتفاق می‌افتد باشید. این انگشتر قدرت اراده شما را تقویت خواهد کرد.

انگشت اشاره نشان دهنده قدرت، رهبری و جاه طلبی است. این انگشت نشان دهنده یک نوع قدرت خاص است. این مسئله به خصوص در قدیم الایام وقتی پادشاهان قدرتمند درانگشت اشاره خود انگشتر می‌انداختند بیشتر نمود دارد.

درنتیجه، انداختن انگشتر دراین انگشت به شما در این زمینه کمک می‌کند. انگشت وسط نشان دهنده فردیت و هویت فرد است. این انگشت که در وسط قرار گرفت هاست نشان دهنده یک زندگی متعادل و متوزان است. انداختن انگشتر در این انگشت به شما کمک می‌کند زندگی متعادل‌تری داشته باشید.

انگشت چهارم انگشت انگشتری دست چپ به قلب رابطه مستقیم دارد. به خاطر همین است که حلقه ازدواج در این انگشت انداخته می‌شود. این انگشت همچنین نشان دهنده احساسات و خلاقیت در فرد است. انداختن انگشتر در انگشت چهارم دست راست به شما کمک می‌کند در زندگی خود خوشبین‌تر باشید. انگشت کوچک نشان دهنده همه چیز در روابط شماست.

معنی انگشتر در هر انگشت شخصیت شناسی روانشناسی مردان روانشناسی شخصیت روانشناسی زنان و دختران دانستنیها دانستنی های جالب دانستنی ها خواص انواع انگشتر بهترین سنگ انگشتر کدام است بهترین انگشتر انگشتر مردانه انگشتر عقیق در کدام انگشت انگشتر عقیق انگشتر زنانه انگشتر را در کدام انگشت کنیم انگشتر در انگشت اشاره زنان

این انگشت نشان دهنده روابط ما بامحیط بیرون است و دقیقاً مخالف شست است که به خودِ درونی ما اشاره دارد. این انگشت نشان دهنده رفتار ما با دیگران است.

انداختن انگشتر در این انگشت به شما کمک می‌کند روابط خود را تقویت کنید، به خصوص درمورد ازدواج. به ارتقاء روابط کاری هم کمک می‌کند. انگشتر‌ها در میان سایر جواهرات اهمیت بیشتری دارند. قبل از اینکه تصمیم بگیرید هر انگشتری دستتان کنید، بهتر است با یک متخصص درمورد نوع جواهری که می‌خواهید دست کنید صحبت کنید.

این انگشتر، چه یک انگشتر الماس یا انگشتر نامزدی یا عروسی یا هر انگشتر دیگری باشد، نمی‌توان زیبایی آن‌ها را به عنوان جواهر‌هایی شیک نادیده گرفت. پس فقط به دلایل باور‌ها و اعتقادات مذهبی نیست که خیلی‌ها انگشتر دست می‌کنند، این مسئله می‌تواند جنبه مدگرایی هم داشته باشد. دلیل آن مهم نیست، مهم این است که انداختن انگشتر به ارتقاء وضعیت ظاهر شما کمک می‌کند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

print

پاسخی بگذارید