نعمتي مديرعامل نيروگاه شهید سلیمی نکا
تاریخ: ۲۳:۲۳ :: ۱۳۹۷/۱۱/۲۷

 نعمتي مدیر عامل نیروگاه نکا دولتمردان آمريكا را غير قابل اعتماد دانست و با رد تفكر ناصواب ناجي انگاري آمريكا، گفت: اگر ميخواهيم از خطر آمريكا در امان باشيم چاره اي جز اتكاء به توان داخلي و تبعيت و گوش سپردن به منويات مقام معظم رهبري نداريم و مردم ما ثابت كردند كه هميشه پشتيبان نظام و رهبر خود هستند.

به گزارش اقتصاد شمال به نقل از روابط عمومی نیروگاه شهید سلیمی نکا ، آئين با شكوه جشن چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.

 در اين جشن مديرعامل نيروگاه، طي سخناني ضمن گراميداشت ياد و خاطره بنيانگذار نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و شهداي مظلوم انقلاب، دفاع مقدس، مدافعان حرم و بالاخص شهداي نيروگاه و تبريك ايام پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، از زحمات و تلاشهاي شبانه روزي كاركنان نيروگاه در سنگر توليد و خدمتگزاري به هموطنان قدرداني کرد.

 محسن نعمتي در این مراسم  از زحمات بازنشستگان نيروگاه به خاطر  تداوم افتخارات و بالندگي نيروگاه  پس از چهار دهه كاركرد، تشکر کرد و گفت: بازسازي نيروگاه پس از 3 مرحله بمباران سنگين و بازگرداندن آن به عرصه توليد از اقدامات برجسته اي بود كه همكاران سابق ما در سايه تلاش و خودباوري و به عشق خدمت به مردم انجام دادند و نگذاشتند چرخ صنعت در آن دوران سخت از حركت باز بماند، به همين جهت آنها الگو و پيشگام نسل حاضر در خدمت رساني و تكرار افتخارات گذشته هستند.

 

 وي حضور گسترده مردم در راهپيمايي با شكوه چهل سالگي انقلاب اسلامي را به مفهوم اثبات حمايت از رهبري و وفاداري به ارزشهاي انقلاب و آرمانهاي شهدا دانست  و افزود: مردم با اين حضور با صلابت نشان دادند كه پيوند آنان با نظام ناگسستني است و توطئه هاي دشمن هرگز نخواهد توانست بين مردم و نظام فاصله بيندازد.

 نعمتي دولتمردان آمريكا را غير قابل اعتماد دانست و با رد تفكر ناصواب ناجي انگاري آمريكا، خاطرنشان ساخت: سياستمداران بدعهد و بي رحم آمريكا ثابت كردند كه براي رسيدن به هدف حتي به دوستان خود هم رحم نمي كنند، بنابراين تسليم شدن در برابر آمريكا دردي از ما دوا نميكند، اگر ميخواهيم از خطر آمريكا در امان باشيم چاره اي جز اتكاء به توان داخلي و تبعيت و گوش سپردن به منويات مقام معظم رهبري نداريم و مردم ما ثابت كردند كه هميشه پشتيبان نظام و رهبر خود هستند.

گفتنی است  در اين جشن هنرمندان توانمند كشوري و استاني با اجراي برنامه هاي متنوع هنري شامل: نمايش طنز، تقليد صدا، مسابقه و موسيقي محلي، لحظات شاد و مفرحي براي حاضران  بوجود آوردند.

print

پاسخی بگذارید