تاریخ: ۹:۳۵ :: ۱۳۹۷/۰۴/۰۹

دومین دوره کارگاه های توانمند سازی کارآفرینان سازمانی موسسه اعتباری کوثر آغاز شد.

به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ آئین افتتاحیه کارگاه های توانمند سازی کارآفرینان سازمانی کوثر با حضور حجت الاسلام عموشاهی مدیرفرهنگی ونظارت شرعی و مصطفی امجدیان مدیر مرکز مطالعات و نوآوری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

مصطفی امجدیان مدیر مرکز تحول و نوآوری موسسه اعتباری کوثر در این مراسم با اشاره به اهمیت کار گروهی گفت: در این دوره از کارگاه های توانمند سازی سازمانی ۵ گروه تشکیل شده که این گروه ها با ارائه مطالب و هدایت کارشناسان استان، تیم های کارشناسی را تشکیل داده و با توجه به اهداف تعیین شده پیش خواهند رفت.

امجدیان افزود: باتوجه به برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال ۹۷، در حوزه مرکزی ۳ تیم، استان تهران ۳ تیم و در هر استان یک تیم در زمینه توانمند سازی سازمانی فعالیت خواهند داشت که این گروه ها می توانند با انتخاب یک موضوع، مدل کسب و کاری را طراحی نموده و مرکز مطالعات و نوآوری هم مقدمات لازم را جهت هدایت به سمت تولید محصول انجام خواهد داد.

وی سنجش بازدهی مالی ایده استارتاپی، تحلیل بازار، آشنایی با مسائل حقوقی استارتاپی، رهبری سازمانی، اصول و فنون مذاکره، بانکداری باز و بازاریابی دیجیتال را به عنوان سرفصل های قابل ارائه در این دوره اعلام کرد.

حجت الاسلام عموشاهی مدیر فرهنگی و نظارت شرعی موسسه اعتباری کوثر با اشاره به اهمیت آینده نگری و توانمند سازی سازمان گفت: تشکیل کارگاه های توانمند سازی و اهمیت به علم آموزی در کوثر ستودنی است.

مدیر فرهنگی و نظارت شرعی موسسه اعتباری کوثر بیان داشت: نگاهی به آموزه ‌های اسلام نشان‌ دهنده توجه بسیار زیاد این دین به علم و دانش‌آموزی است. وی تاکید کرد: علم آموزی و کارآفرینی همواره در مباحث دینی مهم شمرده شده است و در صورتی این علم نافع خواهد بود که گره گشای مسایل و مشکلات مردم باشد.

print

پاسخی بگذارید