تاریخ: ۲۰:۳۵ :: ۱۳۹۷/۱۲/۰۴
2 واحد تولیدی در شهرک صنعتی آستارا فعال شد

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار آستارا از فعال شدن دو واحد راکد و صدور مجوز به دو واحد تولیدی دیگر در شهرک صنعتی این شهرستان خبر داد.

به گزارش اقتصاد شمال،کامبیز لقمانی مقدم  گفت: واحدهای صنعتی تولید صنایع چوب و سلولزی و نایلون های بسته بندی کالا با حدود 10 نفر اشتغالزایی در شهرک صنعتی آستارا به دلیل برخی مشکلات، از سال 93 راکد بودند و از بهمن ماه امسال با واگذاری استیجاری به مجریان جدید، فعالیت خود را آغاز کردند.
وی ادامه داد: مجوز راه اندازی واحد تولید هود، سینک و اجاق رومیزی و واحد تولید کیک و کلوچه نیز از سوی مراجع مربوطه صادر شده و تولید سینک و هود از سال آینده با 15 تا 20 نفر اشتغالزایی، نخست با مونتاژ قطعات و سپس با عرضه کامل محصول، کار خود را آغاز خواهد کرد.
وی بیان کرد: واحد تولید کیک و کلوچه نیز با 15 نفر اشتغالزایی از سال آینده فعال خواهد شد و مجری آن، با بکارگیری افراد تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) در خط تولید، از مزایای توافقنامه شهرک های صنعتی و کمیته امداد نظیر پرداخت حق بیمه کارگران از ناحیه کمیته امداد بهره مند شده است.
شهرک صنعتی آستارا از سال 1380 تاسیس شده و از 34 مجوز صادره برای راه اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی در آن، 19 واحد فعال است.

ایرنا

print

پاسخی بگذارید