تاریخ: ۱۱:۲۶ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۷

مدیرعامل بانک رفاه کارگران با تشریح طرح های تسهیلاتی این بانک برای بازنشستگان و مستمری بگیران گفت: به دنبال آن هستیم تا در راستای سیاست های بانک مرکزی، کارت اعتباری را جایگزین تسهیلات خُرد کنیم.

محمدعلی سهمانی در گفتگو با خبرنگارما درباره بسته های تسهیلاتی این بانک برای مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی و بازنشستگان گفت: ما علاوه بر تسهیلاتی که سازمان تامین اجتماعی به مستمری بگیران پرداخت می کند، هم در زمینه مسکن کارگران، هم مستمری بگیران و هم بازنشستگان تسهیلاتی را حتی به شکل قرض الحسنه یا در قالب تسهیلات مرابحه داریم.

وی از تلاش بانک رفاه برای تدوین طرح های تسهیلاتی برای تامین مسکن بازنشستگان و مستمری بگیران خبر داد و افزود: ما هم راستا با سیاست های بانک مرکزی به دنبال آن هستیم تا کارت های اعتباری را جایگزین تسهیلات خُرد کنیم.

مدیرعامل بانک رفاه ادامه داد که این بانک از جمله بانک هایی بوده که در طول ۲ سال گذشته فعالیت های خوبی در زمینه اعطای کارت های اعتباری مرابحه داشته، اما بیشتر مخاطبین آن بازنشستگان و مستمری بگیران بوده اند.

سهمانی خاطرنشان کرد که بانک رفاه کارگران به دنبال آن است تا تنوع خاصی را برای اعطای کارت های اعتباری مرابحه در نظر گرفته و آن را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

print

پاسخی بگذارید