تاریخ: ۸:۲۹ :: ۱۳۹۷/۰۲/۱۳
کارت های ثامن در خودپرداز های انصار فعال شد

بانک انصار در پیامکی به سپرده گذاران موسسه اعتباری ثامن از ثبت اطلاعات هویتی آنها در این بانک خبر داده و افزوده است که کارت های آنها در خودپردازهای بانک انصار فعال شده است.

در متن پیامک بانک انصار درباره ادغام موسسه اعتباری ثامن به مشتریان این موسسه آمده است: «با تبریک ولادت پر سعادت حضرت مهدی (عج) و با توجه به ادغام موسسه اعتباری ثامن در بانک انصار، اطلاعات هویتی شما در بانک انصار ثبت شد؛ حضور ارزشمندتان را در جمع خانواده ۱۶ میلیونی بانک انصار گرامی می داریم. »

در این پیامک خاطرنشان شده است که سپرده گذاران منتظر دریافت پیامک اطلاع رسانی بعدی باشند.

همزمان موسسه اعتباری ثامن نیز در پیامکی به سپرده گذاران خود اعلام کرد: «از روز ۱۳ اردیبهشت ماه ۹۷ کارت ثامن شما در بیش از ۴ هزار خودپرداز بانک انصار و موسسه اعتباری ثامن در سراسر کشور فعال خواهد بود.»

تغییر تابلوهای موسسه مالی و اعتباری ثامن به بانک انصار، همزمان با نیمه شعبان، عملیات یکپارچه سازی حساب‌های مشتریان آغاز و حساب ها به بانک انصار منتقل شده است.

گفته می‌شود با برنامه ریزی های انجام شده تعداد شعب بانک جدید به دلیل بالا بودن تعداد شعب بانک انصار، مهر اقتصاد و ثامن پس از ادغام کاهش می یابد. یادآور می‌شود بانک انصار در حال حاضر ۷۰۰ شعبه دارد که در صورت ادغام با مهر اقتصاد که ۷۳۶ شعبه و ثامن که حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ شعبه دارند تعداد شعب این بانک از ۲۰۰۰ شعبه فراتر خواهد رفت که همین امر موجب اخذ تصمیم مبنی بر کاهش شعب بانک جدید شده است.

همزمان با ادغام «موسسه تعاونی اعتبار ثامن» در «بانک انصار» و بنا به درخواست این موسسه، خدمات خودپردازهای بانک صادرات ایران به کارت های موسسه ثامن از دیروز ١٢ اردیبهشت ٩٧ پایان یافته است.

در بخشی از نامه محمود رهنما، مدیر عامل موسسه تعاونی اعتبار ثامن به دکتر حجت اله صیدی، مدیر عامل بانک صادرات ایران آمده است: «ضمن تشکر فراوان از حمایت های مالی، مادی و معنوی از سپرده گذاران ثامن و به تبع آن این تعاونی، که انصافا اگر کمک های آن بانک محترم و حمایت های بانک مرکزی جمهوری اسلامی نبود، مشکلاتی ایجاد می شد، به استحضار میرساند؛ بر اساس تصمیم سران سه قوه و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، تعاونی اعتبار ثامن از تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ در بانک انصار ادغام خواهد شد، لذا خواهشمند است دستور فرمایید از تاریخ فوق الذکر نسبت به توقف ارائه خدمات پرداخت به سپرده گذاران این تعاونی از طریق خودپردازهای آن بانک اقدام نمایند…»

print
برچسب ها:

پاسخی بگذارید