تاریخ: 17:46 :: 2018/08/15
فرماندار بهشهر:اعطای تسهیلات کم بهره  طرح های اشتغالزایی را حمایت می کند

فرماندار بهشهر که در جلسه مشترک با مسئولان بنیاد برکت سخن می گفت این نهاد را همچون بارقه امید در چشم مستضعفان توصیف کردو گفت:بنیاد برکت با فعالیت در جهت ایجاد اشتغال گام مهمی را برای توسعه اقتصادی کشور برداشته است .

هادی خنجری  به بیان شرحی از وضعیت کنونی شهرستان بهشهر و مناطق بالادست پرداخت و اظهار داشت :با همت بنیاد برکت مناطق بالا دست که عمدتا مناطقی کمتر توسعه یافته اند می توانند از نعمت توسعه برخوردار باشند و با انجام پروژه های عمرانی می توان محرومیت را از چهره این مناطق دور کرد.

وی انجام پروژه های راه روستایی ، ساخت خانه عالم و مساجد را از طرح های خوب این بنیاد  اعلام کردو  ادامه داد: مردم مناطق محروم همچون دیگر اقشار جامعه همواره در تمامی صحنه ها همراه نظام بوده اند و از هیچ کمکی دریغ نکردند و باید از امکانات مناسب بهره مند باشند .

فرماندار بهشهر اعطای تسهیلات کم بهره را یکی از کمک های مهم بنیاد برکت خواند و خاطر نشان کرد: دولت علی رغم تمامی محدودیت ها سعی دارد عدالت توسعه ای را به تمامی مناطق گسترده کند و در این زمینه مشارکت بنیاد برکت نیز می تواند در اجرای طرح های اشتغال با اعطای تسهیلات اشتغالزایی روستایی با بهره کم بسیار مفید باشد .

print

پاسخی بگذارید