تاریخ: ۲۳:۴۴ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
دستگیری بازیکن پرسپولیس در تهران

بازیکن سابق پرسپولیس روز گذشته به علت داشتن شاکی خصوصی در خیابان ولیعصر(عج) بازداشت شد.

سرویس حوادث اقتصاد شمال ،«ح. ک» بازیکن سابق  پرسپولیس روز گذشته در خیابان ولیعصر (عج) تهران به علت داشتن شاکی خصوصی بازداشت شد و در انتظار انتقال به دادسرا است.
گفته می‌شود؛ وی بابت شکایت معامله زمین در شمال کشور و رد مال به  زندان و پرداخت حق دادرسی محکوم شده است.
یک منبع آگاه در این باره گفت: «ح. ک» تا زمان انتقال به دادسرای مازندران د بازداشت می‌ماند.

سایر رسانه‌ها نیز در این خصوص نوشتند؛ ملی‌پوش سابق پرسپولیس که کارشناس یک شبکه تلویزیونی برای پخش بازی‌های تیم ملی در جام ملت‌های آسیا بود با اتومبیل شخصی خود به محل استودیو رسید.
هنوز یک ساعتی به شروع بازی مانده بود و این ملی‌پوش (که اخیراً با یک مصاحبه در برنامه تلویزیونی و طرح ادعای پیشنهاد بی‌شرمانه به او برای پوشیدن پیراهن تیم ملی، نام خود را بر سر زبان‌ها انداخته بود) می‌خواست برای کارشناسی بازی تیم ملی به استودیوی  تلویزیون اینترنتی در خیابان، ولی عصر برود، اما همین که وارد کوچه شد، مأموران را منتظر خودش دید.
گویا او قصد فرار داشت که یک نفر با لباس شخصی خودش را مقابل خودرو انداخت و پلیس هم مجبورش کرد از ماشین پیاده شود. افرادی که در محل حضور داشتند از آن شخص که خودش را جلوی خودرو انداخته بود پرسیدند داستان چیست و جواب شنیدند: «حکم جلب سیارش را دارم.» دقایقی بعد این ملی‌پوش سابق پرسپولیس با دستبند سوار خودرو نیروی انتظامی شد و او را به کلانتری سنایی بردند.
وکیل این ملی‌پوش پیشین در تلاش بود او را با وثیقه بیرون بیاورد اما شاکی شخصی‌اش رضایت نمی‌داد.

print

پاسخی بگذارید