گروه: اقتصادی
تاریخ: ۲۳:۴۰ :: ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
اعزام تیم ملى مهارت ایران به مسابقات جهانى کازان + عکس

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایران با انتشار توئیتی از نشست خود با اعضای تیم ملی مهارت این کشور اعزامی به مسابقات جهانی روسیه خبر داد.

به گزارش  اقتصاد گستر شمال،محمد شریعتمداری،  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایران با انتشار عکسی از  اعضای تیم ملی مهارت ایران اعزامی به مسابقات جهانی مهارت کازان، کشور روسیه، در حساب توئیتری خود نوشت: نهضت مهارت افزایی گشاینده بسیاری از گره‌هاست.

شریعتمداری در ادامه افزود: نشست صمیمانه امروز با تیم ملی مهارت ایران،اعزامی به مسابقات جهانی کازان روسیه،امید،نشاط و جسارت و روحیه بالایی که در آنها موج میزد و تلاشهای همه برای آمادگی، بسیار دلنشین و امیدآفرین بود. برای قهرمانی سفیران مهارت افزایی کشورمان دعا کنیم.

چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت ۲۲ام تا ۲۸ام آگست در شهر کازان روسیه برگزار می شود. در این دوره از مسابقات تیم ملی مهارت ایران در ۱۰ رشته و با ۱۰  رقابت کننده در رشته‌های تأسیسات الکتریکی،کابینت‌سازی، فناوری‌های اطلاعات راهکارهای نرم افزاری برای تجارت، فناوری‌های وب، جواهر سازی، فناوری اتومبیل، فناوری آب، فناوری طراحی گرافیک و مدیریت سیستم‌های تحت شبکه به رقابت می پردازند.

print

پاسخی بگذارید