تاریخ: ۱۷:۴۸ :: ۱۳۹۷/۱۲/۰۳

استاندار گلستان در بازدید از طرح های مختلف زیربنایی آزادشهر در شرق گلستان با اشاره به بالا بودن فعالیت های اجرایی در این شهرستان گفت: مسئولان منطقه نیز به صورت جدی پیگیر امور هستند و توسعه و پیشرفت شهرستان قابل مشاهده است.

به گزارش اقتصاد شمال ،سیدمناف هاشمی روز جمعه در حاشیه بازدید از طرح های زیربنایی آزادشهر و بررسی روند اجرایی آنها  افزود: برای تعریض جاده خوش ییلاق سه پیمانکار با 600 میلیارد ریال اعتبار در حال فعالیت هستند.
وی افزود: بر اساس برآوردهای انجام شده، تعریض و ایمن سازی این جاده به طول 120 کیلومتر تا دو سال آینده به انجام می رسد.
استاندار گلستان با اشاره به آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای این شهرستان گفت: گازرسانی به 9 روستای این شهرستان با 150 میلیارد ریال امروز آغاز شد و تا یک سال آینده انجام می شود.
امروز با حضور استاندار گلستان علاوه بر آغاز عملیات گازرسانی به 9 روستای آزادشهر، بهره برداری از گازرسانی به روستای خوش ییلاق این شهرستان نیز آغاز شد.
استاندار گلستان با اشاره به آغاز عملیات اجرایی کارخانه آرد در آزادشهر خاطرنشان کرد: در استان گلستان هیچ مشکلی برای تامین آرد و نان مردم وجود ندارد.
به گزارش ایرنا، استاندار گلستان روز جمعه با سفر به شهرستان آزادشهر علاوه بر آغاز عملیات اجرایی کارخانه آرد که متشکل از سه بخش سیلوی نگهداری گندم، کارخانه آرد و نیز ساخت نانوایی صنعتی با اعتبار 1600 میلیارد ریال متعلق به بخش خصوصی است، از برخی طرح های زیربنایی این شهرستان نیز بازدید کرد.
بازدید از ایستگاه پمپاژ و مخزن هزار متر مکعبی مجتمع آبرسانی روستایی انقلاب، بازدید از روند اقدامات در حال انجام در مسیر کمربندی آزادشهر و قطعه اول و دوم طرح تعریض و بهسازی جاده خوش ییلاق، افتتاح پروژه گازررسانی به روستای خوش ییلاق و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 9 روستای دیگر آزادشهر از دیگر برنامه های سفر استاندار به شهرستان آزادشهر بود.
شهرستان آزادشهر که دارای 2 بخش، سه شهر، چهار دهستان و 48 آبادی مسکونی و 9 نقطه جمعیتی واقع درشرق استان گلستان است، براساس سر شماری عمومی نفوس و مسکن 1395 تعداد 96 هزارو 803 نفر دارد که 52 هزارو 374 نفر در مناطق شهری و بقیه در روستاها سکونت دارند.

ایرنا

print

پاسخی بگذارید