تاریخ: 11:27 :: 2018/06/04

مدیرعامل بانک صادرات ایران در گردهمایی مدیران و کارکنان مدیریت شعب شرق تهران بر بهبود ساختارهای مالی بانک تاکید کرد و دارایی های این بانک را بیش از ۱۵۴۰ هزار میلیارد ریال اعلام کرد.

به نقل از روابط عمومی بانک صادرات، حجت اله صیدی در سخنانی در جمع کارکنان مدیریت شعب شرق تهران، بهبود صورت های مالی و رسیدن به سودآوری را در گرو اصلاح ساختارهای مالی بانک عنوان کرد و گفت: سال ٩٧ سال خروج بانک از رکود اعلام شده و برای دستیابی به سود باید یک سری عوامل را اصلاح کرد که مهمترین عوامل تاثیر گذار بر آنها بهبود نسبت های دارایی، بدهی  و سرمایه بانک است.

مدیرعامل بانک صادرات ایران با اعلام این خبر که دارایی های بانک از مرز ١۵۴٠ هزار میلیاردریال گذشته است، بر بهبود سرمایه بانک تاکید کرد و افزود: باید زمینه را برای افزایش سرمایه بانک فراهم کنیم.

صیدی بهبود نسبت سپرده ها را نیز مورد اشاره قرار داد و گفت: در مدیریت منابع، تحولی را آغاز کرده ایم و به افق های بهتری برای بهبود آن چشم دوخته ایم.

وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه اصلاح نرخ تجهیز منابع (قیمت تمام شده پول) و نرخ موثر تسهیلات باید با جدیت دنبال شود، همکاران شعب شرق تهران را به افزایش منابع ارزان قیمت و وصول مطالبات سفارش کرد.

مدیرعامل بانک صادرات ایران طی سخنان خود با اشاره به فرارسیدن لیالی قدر و اهمیت خودسازی در این شب ها، اهتمام به انجام اقدامات مهم در حوزه مسئولیت حرفه ای و وجدانی را متذکر شد.

راه اندازی «سامانه جامع اعتباری» از ٢٠ خرداد

رضا صدیق، عضو هیات مدیره بانک صادرات ایران نیز ضمن ارائه نسبت های مالی مدیریت شعب شرق تهران در ٢ ماه ابتدایی سال ٩٧ و مقایسه آن با عملکرد سال ٩۶ این مدیریت، گفت: اوضاع و احوال بانک صادرات ایران روبه بهبود است و بر اساس گزارش های موجود، امید می رود که بانک صادرات ایران به روز های اوج خود باز گردد.

وی در ادامه سخنان خود افزود: کارهای خوبی در خصوص افزایش کیفیت حوزه IT در بانک شروع شده و در اولین گام، «سامانه جامع اعتباری» از ٢٠ خرداد در شعب راه اندازی می شود که از طریق این سامانه پرونده های اعتباری با سرعت بیشتری از شعب، حوزه و منطقه به برج سپهر ارسال شده و تخصیص تسهیلات به پروژه ها و پرونده ها تسهیل خواهد شد.

در ابتدای این مراسم «عبدالرضا شریعتی»، مدیریت شعب شرق تهران، گزارشی از عملکرد این مدیریت ارائه کرد.

در این مراسم «بابک زمانیان» و «منیژه برازیده» به نمایندگی از روسای شعب و بانکداران منطقه به بیان نطقه نظرات خود پرداختند.

ساعتی قبل از این گردهمایی، مدیر عامل بانک صادرات ایران به همراه اعضای هیات مدیره، معاونان، مدیران امور ضمن بازدید از شعبه سی متری آذر (کد ۴٢٠٠) در محل مدیریت شرق تهران، در جمع مدیران این منطقه، در خصوص نسبت های مالی، عملکرد و چالش های موجود به بحث و تبادل نظر پرداخت.

print

پاسخی بگذارید

*

code